Skin Care Management System™

JM Скін Кеа Менеджмент Систем

Досвід безпрецедентного задоволення! Швидко зменшуйте зовнішній вигляд дрібних та глибоких зморшок, нерівномірну текстуру та пошкодження від сонця завдяки послідовності із 5 кроків.

Image

Досвід безпрецедентного задоволення завдяки послідовності із 5 кроків «Best Anti-Aging Skin Care System» від NewBeauty Magazine. Ключові технології працюють синергічно, щоб забезпечити максимальний результат для багатьох проблем шкіри. Всеохоплююча система включає вітамін С, пептиди, фактори росту, альфа- та бета-гідроксикистоти, зволоження та сонцезахист для швидкого поліпшення зовнішнього вигляду дрібних та глибоких зморшок, нерівномірної текстури та пошкодження сонцем.

Image

Очищення

Image
JM Біогліколік Фейс Клінсер гель для вмивання

Bioglicolic® Face Cleancer - молочко для вмивання, після якого шкіра залишається чистою, зволоженою та м'якою.

Омолодження

Image
JM Сіеста Фейс Сірум сироватка для шкіри

Потужний антиоксидантний коктейль, компоненти якого сприяють зменшенню проявів заломів, зморшок та нерівної текстури. Чудовий вибір для всіх типів шкіри.

Відновлення

Image
JM Біокліар Фейс Лоушн лосьйон для шкіри

Потужна комбінація гліколевої, азелаїнової та саліцилової кислот забезпечує чистоту, сяяння і м'якість шкіри.

Зволоження

Image
JM Трансформейшн Фейс Крім крем для шкіри

Ексклюзивні запатентовані компоненти, які є у Transformation Face Cream здатні забезпечити активне зволоження, підтримку бар'єру та розкішні відчуття після застосування.

Відновлення

Image
JM Біокліар Фейс Крім крем для шкіри

За допомогою дії трьох кислот з широким спектром переваг Bioclear Face Cream зменшує прояв дрібних та глибоких зморшок, розширених пор, почервоніння, рубців постакне та нерівномірної текстури. Bioclear® Face Cream є дієвим та лагідним навіть при щоденному користуванні.

Зволоження

Image
JM Ейдж Інтервеншн Фейс Крім крем для шкіри

Аge Intervention® Face Cream - це справжня знахідка для власників сухої шкіри. Компоненти, серед яких ізофлавони, коензим Q10, екстракт планктону тощо, забезпечать потужне зволоження та зменшать прояви старіння шкіри.

Захист

Image
JM Маріні Фізикал Протектант Спф 45 сонцезахисний крем

Коли потреба є в ідеальному спф, Marini Physical Protectant SPF 45 - це очевидний вибір! Смарттон, що підлаштується під будь-який відтінок шкіри, і компоненти, які робитимуть вашу шкіру здоровою, захищеною та сяючою, - це все що потрібно в одному спф.