Про Jan Marini

ІННОВАЦІЇ. РЕЗУЛЬТАТИ. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.
Jan Marini Skin Research, Inc. (JMSR), заснована в 1994 році, Сан-Хосе, штат Каліфорнія, є визнаним лідером і новатором у догляді за шкірою, яка прагне постійно розширювати та вдосконалювати професійний ринок засобів догляду та процедур. Основні напрямки діяльності JMSR полягають у забезпеченні інноваційних технологій, які надають перевірені результати, та досягнення прихильності постійних успіхів наших клієнтів.

МІСІЯ

Прагнення успіху та зростання спеціалістів догляду за шкірою через інноваційні рішення, що підтримуються наукою, та індивідуальні ініціативи впровадження терапії для досягнення максимальних результатів та задоволення усіх учасників процесу.

НАША ФІЛОСОФІЯ

ДОСЯГНУТО 
Ми вважаємо, що надання Вам високоякісних засобів як для професійного лікування, так і для домашнього догляду - це один з найкращих способів підвищення успіху Вашоі практики. 
 
Комплексний догляд за шкірою повинен вирішувати не тільки поточні стани шкіри, але й забезпечувати шкіру необхідними інгредієнтами для профілактики та підтримки її здоров'я убудь-якому віці. Наша удосконалена система підтримки догляду за шкірою пропонує вам спрощене рішення для задоволення потреб догляду за шкірою ваших пацієнтів / клієнтів сьогодні і в майбутньому. 
 
РЕЗУЛЬТАТИ БЕЗ КОМПРОМИСУ 
Досягнення результатів не повинні вимагати надзвичайних зусиль. Всі наші засоби розроблені таким чином, щоб забезпечити не тільки чудові результати, але й досвід користувача, який не має аналогів на професійному ринку. Ваші пацієнти / клієнти отримують засоби найвищого рівня, які не тільки працюють, але й захочуть використовувати їх, тим самим збільшуючи відповідність і максимізуючи результати.
Image