Benzoyl Peroxide Lotion 5% / 10%

JM Бензоїл Пероксид 5% / 10% Лоушн лосьйон для шкіри

Benzoyl Peroxide 5% (10%) Lotion - ефективний вибір для лікування акне. Бензоїлпероксид помітно зменшує прояви акне, а також запобігає росту P. acnes. Засіб із високомікронізованого бензоїлпероксиду і спеціалізованих пом’якшувальних компонентів, що мінімізують сухість та подразнення, забезпечить максимальну ефективність. 

Image
Акне

Опис

Benzoyl Peroxide Lotion 5% та 10% ефективний вибір для лікування акне. Бензоїл пероксид відчутно помітно зменшує прояви акне та вугрів, а також запобігає росту P. acnes на початку процесу акне. Засіб із високомікронізованого бензоїл пероксиду і спеціалізованих пом’якшувальних компонентів мінімізує сухість та подразнення, забезпечуючи при цьому максимальну ефективність.

Ключові інгредієнти

  • 5% або 10% бензоїл пероксиду

Інструкція щодо використання

Перед нанесенням цього засобу ретельно очистіть шкіру. Покривайте всю уражену ділянку тонким шаром один-три рази на день. Оскільки може виникнути надмірна сухість шкіри, починайте з одного застосування на день, а потім поступово збільшуйте до двох-трьох разів на день, якщо це необхідно або за вказівкою лікаря. Якщо турбує сухість або лущення, зменшіть застосування до одного разу на день або через день. Якщо виходите на вулицю, нанесіть сонцезахисний крем після використання цього засобу. Якщо виникає подразнення або чутливість, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зверніть увагу: бензоїлпероксид може спричинити відбілювання тканин.

Інгредієнти

Active Ingredients: Benzoyl Peroxide Lotion 5% or 10%

Inactive Ingredients: Water/Aqua/Eau, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben.

Тип шкіри
Нормальна
Жирна